Dětská olympiáda - O pohár VŠESTRANNOSTI

20-06-24

Vážení a milí,

T. J. Sokol Lety pořádá pro VŠECHNY zájemce závody ve všestrannosti - O pohár VŠESTRANNOSTI! Jedná se o závody pro děti ve věku 5 -14 let!

Co si představit pod pojmem „závody ve všestrannosti“? Jedná se především o měření sil zejména v atletických disciplínách jako je skok do dálky, sprint, vytrvalostní běh, hod oštěpem, vrh koulí, překážkový běh, skok přes švihadlo, ….

Propozice:

Termín konání: středa 26.6.2024

Prezentace: 7:30-8:15hod prezentace dětí

Akce bude trvat do cca 13:00. Děti lze vyzvednou mezi 13:00-16:30. V tuto dobu bude pro děti zřízena hlídací služba-Kateřina.

Místo konání: areál Sokola Lety (Sokolská 12, 252 29, Lety)

Startovné: DOBROVOLNÉ

Zajištěno: oběd, pitný režim po celý den, ovoce, ceny pro nejlepší účastníky

Akce je určena pro: VŠECHNY děti ve věku 5 – 14 let, LETOVÁKY I PŘESPOLNÍ, PRO ČLENY I NEČLENY! Pozvěte i své kamarády a kamarádky!

Sebou: sportovní oblečení (dle počasí), sportovní obuv, láhev na pití, ručník, příbor, pokud máte tak švihadlo, a dobrou a usměvavou náladu

Přihlášky: je nutné zaslat do neděle 23.6.4 - prosím uveďte jméno a příjmení dítěte a jeho věk, na tyto kontakty:

Pavel Václavek: e-mail: vaclavek@tenis-skola.cz nebo na tel. 777 579 146

Kateřina Kabilková: email: kaca_kabilkova@volny.cz nebo na tel. 733 568 403

Akce je omezena počtem účastníků, tudíž neváhejte a hlaste se co nejdříve!!!

Věříme, že Vás tato "netenisová" akce zaujme a sejdeme se v hojném počtu v Letech na sokolce!

Na akci se těší

Katka, Renata, David, Petr, Pavel a další trenéři